vanaf 23.01 - Silvia Bonotto in ‘t Getouw
januari 2012
MOL - Het gaat goed met de Mols-Italiaanse kunstenares Silvia Bonotto. Na haar eerste solotentoonstelling vorig jaar in ’t Kristallijn in Mol-Rauw kreeg ze tal van aanbiedingen, zelfs vanuit haar ‘moederland’ Italië waar ze het voorstel kreeg om te exposeren in Venetië. In januari is haar werk te zien in ’t Getouw in Mol en in maart in het Jan Vaertenmuseum in Beerse. Silvia Bonotto maakt grote abstracte werken. De vele lagen olieverf, die meermaals worden weggeschraapt en opnieuw overschilderd, resulteren in een bijzonder kleurenpallet.
Hoewel abstract vinden ze steeds hun oorsprong in een figuratieve voorstelling uit het geheugen van de kunstenares. Het uiteindelijke resultaat is steeds erg intens en vol emoties. In een interview met Suiker zei ze vorig jaar: “Het lijkt erop dat ik zo maar aanmodder met verf. Maar vergis je niet. Het is niet eender wat. Voor ik aan een schilderij begin, heb ik er vaak al maanden over nagedacht. Ik begin met een figuratieve voorstelling uit mijn geheugen. Dat kan een herinnering zijn aan iets dat ik heb meegemaakt met mijn kinderen of beleefd heb tijdens mijn reizen. Ik voel, maar denk ook na over hoe mijn leven op dat moment loopt. Het schilderen vormt een voortdurend proces van verbeteringen aanbrengen. Ik ben pas tevreden als het resultaat beantwoordt aan het idee dat ik in mijn hoofd had.”
Silvia Bonotto, vanaf 23 januari in ’t Getouw, Molenhoekstraat 2. Meer info op www.getouw.be.
Print je mail !
Wanneer je van ons een beves-tigingsmail krijgt dat je vrijkaarten hebt gewonnen, druk dan die mail af en neem hem mee naar de locatie waar de voor-stelling plaatsvindt.
Vermeld ook steeds je naam en adres in de mail wanneer je wil meedingen voor de vrijkaarten.

